Tvorivé dielne

Srdečne Vás vítam milé mamičky a prípadní oteckovia na stránkach materského centra ANIELIČKOVO. Som veľmi rada, že sa s Vami môžem podeliť o ten skvelý pocit byť rodičom. Materské centrum nevzniklo náhodou, bola to ctižiadostivosť a zdravá tvrdohlavosť jeho zakladateliek. Patrí im za to veľká vďaka, pretože docielili toho, že naše deti trávia svoj čas zmysluplne. Pre túto snahu by som aj ja rada niečim prispela. Keďže o program detí už je postarané moja cieľová skupina sú tvorivé mamičky.

Vo svojom voľnom čase sa venujem rôznej tvorivej činnosti. V prípade záujmu by som rada viedla „kurzíky“ tvorivej činnosti. Rada by som sa s Vami stretávala a ukázala ako si popri materstve a každodennej starostlivosti o domácnosť spríjemniť deň chvíľkou duševného relaxu. Chvíľu pre seba potrebuje každá mamička. Tvorenie je pre mňa ten najväčší relax. Je to chvíľa kedy pod vašimi rukami vzniká niečo krásne a veľmi hodnotné z čoho každá z Vás bude mať veľkú radosť.

Venujem sa tvorivej činnosti akou je servítková technika, 3D servítková technika – Sospeso Trasparente, plstenie, výroba bižutérie z fima a plsti, nešitý patchwork, výroba dekoratívnych venčekov, adventné vence, ikebany, výroba šitých i nešitých hračiek pre deti  a mnohé iné. Nebránim sa ani novým nápadom.

Stretnutie by som si predstavovala tak raz do mesiaca v prípade záujmu aj raz za dva týždne. Venovala by som tejto činnosti stredajšie odpoludnia v časovom rozmedzí 15:00 - 17:00. Poplatok za každý kurz je 2 € a jeho zaplatením sa podporuje činnosť materského centra. S kurzom by sme začali v októbri 2016.

Témy na rok 2016:

  • Október – Servítková technika
  • November – Nešitý patchwork
  • December – Výroba adventných vencov

Čo sa týka materiálu, ten viem samozrejme zaobstarať, čím sa cena kurzu zvýši o jeho hodnotu. Na prevádzkových maličkostiach sa už počas stretávania vieme dohodnúť. Na prvé stretnutie materiál zaobstarám bezplatne.

Toľko na úvod. Bude mi cťou s Vami stráviť niekoľko príjemných chvíľ.

Ostávam s pozdravom, a teším sa na spoluprácu.

Tvoriaca Lucia Grušpierová

Kde nás nájdete

Kontaktujte nás

Na Vaše otázky rady odpovieme:
Zadajte Váš e-mail:
Zadajte Predmet správy:
Zadajte Váš odkaz:
Koľko očí má človek? (slovom)